Intex 28505, підголовник для джакузі з пінополіуретана, 28 x 23 x 17 см
- Артикул:28505
- 6
- Довжина:28 см
- Ширина:17 см
- Висота:23 см
- Інформація:(ДхШхВ) 28 x 17 x 23см
- Вага:0,5 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 23 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 28 x 17 x 23см |
| Вага | 0,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | пінополеуретан |
| Розмір упаковки | 26x19x11 см |
| Упаковка | картонна коробка |