breadcrumbs_revolution_theme

До недавнього часу надувні ліжка і матраци в основному були обладнані підтримуючими перегородками з ПВХ з отворами для перетікання повітря (технології I-Beam, Wave-Beam і ін).

1dura-beam                   2 I-Beam intex

Незважаючи на порівняльну простоту у виготовленні, ці технології мають свої недоліки.

& nbsp;фірма Intex в 2013р запустила виробництво надувних ліжок і деяких матраців зі спеціальними поздовжніми перегородками за технологією Fiber Tech (волоконні технології) під назвою Dura-Beam.

3Dura-Beam intex        

При даній технології, на відміну від перегородок з ПВХ - типу Wave Beam, використовуються велика кількість високоміцних волокон - "плетених мотузочок", які практично не тягнуться і не розтягуються, мало деформуються при навантаженнях і при тривалій експлуатації ліжка, вони легше.

4  Dura Beam Статья          

Тим самим забезпечується пружність і стабільність каркаса надувного ліжка при великих  навантаженнях. Тому, ліжка не проминаються і не продавлюються протягом усього терміну служби. Вони більш зручні.

5 Dura-Beam wave beam intex

І головне-ці мотузочки-перегородки не рвуться від перекачування або від старості.

6 Intex Dura-Beam (Дюра Бим)   7  Дюран Бім (Dura-Beam) Новинка

Так само, слід зазначити, що у матраців виконаних по dura-Beam технології, хвилі на поверхні, які створюються цими перегородками, більш пологі і не такі рельєфні і глибокі, ніж у матраців зі стандартними технологіями.

Все Dura Beam на нашому сайті: Надувні Матраци Ліжка Intex Dura Beam