AquaDoctor PHM-5, pH Minus. Гранули, 5кг

400.00грн
Є в наявності
Доставка товарів по Україні

При оформленні замовлення до 13:00 відправимо товар в той же день (крім нед.)! Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення або уточніть у менеджерів

Увага!

Замовлення вартістю до 200,00 грн відправляються тільки по передоплаті

Опис

AQUADOCTOR PH- (MINUS) – ЗАСІБ, ЩО ЗНИЖУЄ КИСЛОТНіСТЬ ВОДИ

Швидкорозчинний препарат AquaDoctor pH- (Minus) призначений для зниження кислотності води в басейНі до нормованого рівня (7.2-7.6). Вода з оптимальним рівнем pH, збільшує ефективНість дезінфікуючих засобів і коагулянтів, а Також запобігає подразненню слизових оболонок людини і випадання вапняних відкладень на дНі і стінках басейну. На основі natriumhydrogensulfat (NaHSO₄ гідросульфат натрію).

Якщо вода в басейНі характеризується надмірно завищеним рівнем рН, ефективНість більшості застосовуваних дезінфікуючих і коагулюючих засобів буде знижена. Більш того, високий рН часто стає причиною подразнення слизової оболонки людини, виникнення неприємного запаху у води і прискореного утворення нальоту. Для приведення показника рН до своєї норми (7.2 - 7.6) найефективНіше застосовувати AquaDoctor pH - (Minus).

ДОЗУВАННЯ І
ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
Зниження pH на 0.1 виконується в розрахунку використання 10 гр препарату на 1 кубометр води басейну (м3). Наприклад, якщо ваш басейн має обсяг 10 м3, а рівень pH потрібно знизити на 0.3, то вам буде потрібно 300 гр речовини. Препарат рекомендується розчиняти в чистій тарі з водою (відрі, тазику). Переконавшись, що гранули повНістю розчинилися, вміст ємності виливається в басейн (по периметру). Процедуру рекомендується виконувати при вимкнеНій системі фільтрації. Включати її потрібно після додавання розчину в воду.

ХІМІЧНА ВЛАСТИВІСТЬ
ПРЕПАРАТ
AquaDoctor pH- (Minus) є швидкорозчинним препаратом, який відразу ж активно впливає на кислотНі і лужНі сполуки, що знаходяться у воді. Речовини, що містяться в препараті, характеризуються підвищеною хімічною чистотою і за малий проміжок часу здатНі знизити рівень рН. Основу становить natriumhydrogensylfat. Гранули препарату добре розчиняються у водному середовищі без залишку. Рівень жорсткості оброблюваної води, значною мірою впливає на результативНість використання AquaDoctor pH- (Minus), чим буде вище Такий показник – тим більшою буде дозування препарату.

ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ
І ЗАПОБІЖНі ЗАХОДИ
Не слід виливати розчин поруч з форсунками і скиммером басейну, тому що концентроваНі хімічНі речовини можуть прискорити знос вузлів і деталей фільтраційної системи. Забороняється додавати сухий препарат відразу в басейн. Заборонено вливати розчин, якщо в басейНі є люди. Після того, як розчин був доданий у воду, використання басейну дозволяється тільки через 30-40 хвилин. Застосування препарату дозволяється тільки згідно з інструкцією виробника. Зберігати в провітрюваному, сухому місці тільки в закритому вигляді. При попаданНі речовини на шкіру змивати теплою водою протягом 10 хвилин. У разі потрапляння в рот, очі, дихальНі шляхи, промивати водою і звернутися за швидкою медичною допомогою. Берегти від маленьких дітей!

AquaDoctor PHM-5, pH Minus. Гранули, 5кг купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. приємних Вам покупок і відмінного настрою!/ Дякую за увагу!/ Задоволений клієнт-запорука хороших продажів!/ Постійним покупцям знижки!

Детальний опис, характеристики:AquaDoctor PHM-5

Характеристики

Інформація Вес 5кг
Вага 5 кг
Виробник AquaDoctor
Діюча речовина гидрогенизированный бисульфат натрия
Колір білий
Країна-виробник Китай
Серія pH Minus
Упаковка Відерце
Форма гранула

Відгуки (0)