Bestway 58381, насос-фільтр картриджний, 1249 л / год

На жаль, цей товар відсутній!
660.00грн
Нет в наличии
Доставка товарів по Україні

При оформленні замовлення до 13:00 відправимо товар в той же день (крім нед.)! Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення або уточніть у менеджерів

Увага!

Замовлення вартістю до 200,00 грн відправляються тільки по передоплаті

Опис

Дуже важливо стежити за якістю води у вашому басейНі. Чиста і прозора вода-запорука вашого здоров'я, в першу чергу. Але як, же домогтися цього?

Існують спеціальНі системи створюють циркуляцію води через фільтруючий елемент, тим самим забезпечуючи кришталеву чистоту води без помітних домішок. Ці системи називають фільтр-насосами.

Картриджний насос-фільтр Bestway 58381 ефективно працює в басейнах об'ємом до 5 куб.метрів. ПродуктивНість насоса - 1250 л/хв дозволяє пристрою в короткі терміни здійснювати фільтрацію води. Підключення картриджного насос-фільтра до басейну не займе багато часу, в комплекті йдуть необхідНі шланги, кріплення і фільтруючий елемент - картридж тип I. Одного картриджа вистачає на 1-3 тижНі використання. Процедура заміни фільтра проста, тому впоратися з цим може кожен, керуючись тільки інструкцією. Гдавное при запуску-це випустити повітря з корпусу насоса, він повинен бути "під затокою".

КомпактНість Bestway 58381 робить систему фільтрації майже непомітною. Ось чому багато людей роблять свій вибір на користь цього пристрою.

Якщо потрібно більш глибоке очищення води в басейНі від мехаНічних домішок, то рекомендуємо купити піщаний фільтр-насос BESTWAY 58397, продуктивНістю 2006 л/год.
Bestway 58381, насос-фільтр картриджний, 1249 л / год купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. / Бажаємо гарного настрою

Детальний опис, характеристики:Bestway 58381

Характеристики

Вага 1,9 кг
Виробник Bestway
Гарантія не передбачена
Країна-виробник Китай

Відгуки (0)