Bestway 67923, надувне ліжко 226 x 152 x 46(84) см з узголів'ям
- Артикул:67923
- 3
- Довжина:226 см
- Ширина:152 см
- Висота:46 см
- Інформація:(ДхШхВ) 226 x 152 x 46(84)см
- Вага:11,1 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 226 см |
| Ширина | 152 см |
| Висота | 46 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 226 x 152 x 46(84)см |
| Вага | 11,1 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не предусмотрена |
| Колір | серый |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 295 кг |
| Матеріал | ПВХ с велюровым покрытием |
| Насос | встроенный электронасос |
| Серія | Tritech Airbed |
| Тип | надувная кровать |
| Упаковка | картонная коробка |