Kokido K029BU, Тестер крапельний pH і Cl

130.00грн
Є в наявності
Доставка товарів по Україні

При оформленні замовлення до 13:00 відправимо товар в той же день (крім нед.)! Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення або уточніть у менеджерів

Увага!

Замовлення вартістю до 200,00 грн відправляються тільки по передоплаті

Опис

Тестер Kokido K029BU крапельного типу, призначений для визначення рівня pH і Cl / Br у воді вашого басейну. Комплектується реагентами по 20 мл. Phenol Red і OTO.

Kokido K029BU-засіб для вимірювання показника pH і Cl/Br води в басейНі
Крапельний тестер Kokido K029BU буде корисний всім власникам басейНів. За допомогою даного аксесуара можна перевіряти вміст у воді Cl / Br і рівень її pH. Використання будь-яких хімзасобів для обробки басейну має на увазі необхідНість вимірів хімічного стану води. Без цієї процедури, застосування хімії може виявитися як малоефективним, Так і зовсім шкідливим. Найчастіше неприємний запах води або подразнення слизової оболонки є результатом не використання хімречовин, а саме невідповідності їх поточному хімічному стану басейну.

Використання тестера
Крапельний тестер Kokido K029BU являє собою 2 мензурки з індикаційними блоками. У комплект Також входять два 20-міліграмових бульбашки з реагентами, Phenol Red до pH відсіку тестера і OTO до Cl / Br. Обидві мензурки слід наповнити водою (рекомендується набирати з глибини 10-20 см і в 20-30 см від стінок басейну). У наповнеНі мензурки додаються по 3-4 краплі потрібного реагенту (з червоного бульбашки в pH секцію, з жовтого в Cl/Br секцію). Після чого обидві мензурки потрібно закрити і добре збовтати. Кольорове індикаційне поле зі значеннями з боків кожної мензурки покаже рівень pH і Cl/Br перевіряється води. Використовувати реагенти дозволяється строго за призначенням. Не можна допускати попадання реагентів на шкіру, в рот або очі! Берегти від маленьких дітей!
Kokido K029BU, Тестер крапельний pH і Cl купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. / Бажаємо гарного настрою

Детальний опис, характеристики:Kokido K029BU

Характеристики

Вага 0,3 кг
Виробник Kokido
Гарантія 12 міс
Колір синій
Країна-виробник Китай
Серія Тестер для реагентів
Упаковка пластмасова коробка
Форма краплі кольору

Відгуки (0)