AquaDoctor AC-1, Algaecide. Альгіцид від водоростей, 1л

140.00грн
Є в наявності
Доставка товарів по Україні

При оформленні замовлення до 13:00 відправимо товар в той же день (крім нед.)! Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення або уточніть у менеджерів

Увага!

Замовлення вартістю до 200,00 грн відправляються тільки по передоплаті

Опис

AQUADOCTOR AC-ЗАСІБ ПРОТИ ВОДОРОСТЕЙ І ГРИБКА В БАСЕЙНі
У відкритому басейНі тепла вода є ідеальним середовищем для поширення водоростей і грибкових утворень. ХлорвмісНі дезінфікуючі препарати не можуть повноцінно перешкоджати розростанню колоНій водоростей – з цим завданням відмінно справляється альгіцид AquaDoctor AC. Представлений рідкий швидкорозчинний препарат розрахований на шокову і систематичну обробку води. Особливий хімічний склад AquaDoctor AC зробить басейн кристально чистим в найкоротші терміни.

ДОЗУВАННЯ І
ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
Первинну (ударну) обробку басейну альгіцидом рекомендується виконувати кожНі 2 місяці. Для цієї процедури рекомендована доза становить 20 мл речовини на 1 кубометр (м3) води басейну. Потрібну кількість засобу розлучається в чистому відрі (тазику) з водою, після чого виливається по контуру басейну. Регулярну обробку рекомендується виконувати раз в 7 дНів за тим же принципом в розрахунку 5 мл засобу на 1 кубометр (м3) води басейну. В умовах сильної завантаженості басейну, високих температур, надмірного розростання водоростей і частих опадів – дозування може збільшуватися в 2 рази.

ХІМІЧНА ВЛАСТИВІСТЬ
AquaDoctor AC має потужну протигрибкову і бактерицидну дію. ХімічНі сполуки, що становлять основу препарату, блокують процеси фотосинтезу, тим самим не дозволяють водоростям розростатися. Потрапивши у воду, активНі речовини відразу починають діяти, руйнуючи структуру забруднюючих сполук. Препарат не піниться і не утворює осаду. Використання AquaDoctor AC по інструкції нешкідливо для здоров'я людини, розчин не пошкоджує матеріали басейну і вузли системи фільтрації.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ
І ЗБЕРІГАННЯ
Забороняється виливати розчин з каНістри відразу в басейн, а Також змішувати його безпосередньо з іншими хімпрепаратами. Використання препарату дозволяється лише за інструкцією виробника. Препарат необхідно зберігати в сухому, прохолодному і пожежобезпечному місці. Переконайтеся, що кришка каНістри з речовиною щільно затягнута. Термін зберігання-6 міс. Не залишати на прямих сонячних променях. При конТакті зі шкірою промивати місце попадання речовини 10 хвилин теплою водою. При попаданНі в органи дихання або зору, промивати водою і терміново звернутися за медичною допомогою. Не допускати маленьких дітей!
AquaDoctor AC-1, Algaecide. Альгіцид від водоростей, 1л купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємних Вам покупок!/ Спасибі за відвідування нашого сайту!/ Приємного вам дня

Детальний опис, характеристики:AquaDoctor AC-1

Характеристики

Інформація Объем 1 литр
Вага 1 л
Виробник AquaDoctor
Гарантія 6 міс
Діюча речовина Гидроксипропиламонийхлорид
Колір синьо-зелений
Країна-виробник Китай
Серія Algaecide
Упаковка Пластикова каністра
Форма рідина

Відгуки (1)