AquaDoctor C60T-4, Швидкий (шоковий) Хлор (20г x 200шт), 4кг

840.00грн
Є в наявності
Доставка товарів по Україні

При оформленні замовлення до 13:00 відправимо товар в той же день (крім нед.)! Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення або уточніть у менеджерів

Увага!

Замовлення вартістю до 200,00 грн відправляються тільки по передоплаті

Опис

AQUADOCTOR C - 60T-ПРЕПАРАТ
ДЛЯ УДАРНОГО ОЧИЩЕННЯ БАСЕЙНУ
НайефективНішим і доступним способом дезінфекції води є як і раНіше обробка хлором. Для первинної обробки води або в разі сильної забрудненості басейну прийнято використовувати Так зваНі ударНі (шокові) препарати. Сертифікований швидкорозчинний засіб AquaDoctor C-60 / C-60T призначений для шокової (первинної) і регулярної дезінфекції басейну. Препарат надає руйНівну дію на грибок, знищує бактерії, віруси і мікроби. AquaDoctor C-60 / C-60T здатний провести повну стерилізацію навіть дуже застояної і брудної води. При виконанНі норм дозування і правил експлуатації препарат повНістю безпечний для оточуючих і не впливає на матеріали басейну і його систему фільтрації.

ДОЗУВАННЯ І
ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ
Перед тим, як використовувати AquaDoctor C-60/C-60T настійно рекомендується провести вимірювання і, якщо потрібно, врегулювання рівня рН води до свого рекомендованого показника 7.2-7.4. Для зручності використання AquaDoctor C60 / C60-T поставляється в гранульованому і таблетковому вигляді (кожна таблетка = 20 грам речовини). Рекомендаційним дозуванням при проведенНі шокової (первинної) обробки басейну вважається застосування 20 грам речовини на 1 кубометр (м3) води. Необхідну кількість AquaDoctor C60 / C60-T слід розмішати у відрі з водою, після чого отриманий розчин додається в басейн по периметру. Потім потрібно включити фільтраційну систему на період від 6 до 8 годин. При профілактичНій обробці води досить застосування 3 грам C60 на 1 м3 щодня або 1-2 табл. C60-T на 10 м3 раз в 2-3 дНі. Процедура проводиться за аналогічним з первинною обробкою принципом, після чого потрібно запустити фільтрацію на 60-120 хвилин.

ХІМІЧНА ВЛАСТИВІСТЬ
Вміст активного хлору в препараті-60%, завдяки чому він ефективно окисляє будь-які оргаНічНі частинки і забруднюючі елементи. Речовина володіє стабілізуючими сполуками і робить позитивний вплив на стан вільного хлору води басейну. Особлива молекулярна структура сприяє повному розчиненню препарату у водному середовищі. AquaDoctor C60 / C60-T не містить нерозчинних відкладень, як наприклад, вапна, завдяки чому не засмічує очисну систему басейну і ефективно діє навіть в умовах високого показника жорсткості води. Препарат не впливає на pH (рН-нейтральний) і розрахований на всі типи покриття басейну, включаючи віНіл і ПВХ.

ЗБЕРІГАННЯ ПРЕПАРАТУ
І ЗАПОБІЖНі ЗАХОДИ
При шокової (ударної) обробці басейну варто утриматися від його використання на 10-12 годин. Про правильне застосування препарату свідчить наявНість вільного хлору у воді Рівне 0,3-0,6 мг / л.заборонено кидати сухий або не розчинився препарат в басейн, є ризик знебарвлення і пошкодження м'яких матеріалів облицювання басейну. Препарат обов'язково потрібно розбавляти в уже наповнеНій ємності, а не лити на саму речовину воду. Зберігати рекомендовано в сухому, пожежобезпечному і провітрюваному місці. Термін зберігання - до 24 місяців. Застосовувати дозволяється строго за інструкцією, що додається виробником. При попаданНі в очі, рот, Ніс, вуха і на шкіру, промивати теплою водою і негайно звернутися за медичною допомогою. Берегти від дітей!


AquaDoctor C60T-4, Швидкий (шоковий) Хлор (20г x 200шт), 4кг купити за найкращою ціною в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Полтаві, Одесі. Швидка доставка по Україні. Приємних Вам покупок!/ Спасибі за відвідування нашого сайту!/ Приємного вам дня

Детальний опис, характеристики:AquaDoctor C60T-4

Характеристики

Інформація Вес 4кг
Вага 4 кг
Виробник AquaDoctor
Гарантія 24 міс
Діюча речовина трихлоризоциануровая кислота
Колір білий
Країна-виробник Китай
Серія Quick Chlorine Tablets
Упаковка Відерце
Форма таблетки 20г

Відгуки (0)