Intex 44113, Гойдалка 170x235x200см, 1,5 - 10 років
- Артикул:44113
- 8
- Діаметр:6 см
- Довжина:170 см
- Ширина:235 см
- Висота:200 см
- Інформація:(ДхШхВ) 170 x 235 x 200см
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 6 см |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 235 см |
| Висота | 200 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 170 x 235 x 200см |
| Вік дитини | 1,5-5р; 3-10р |
| Вага | 24,3 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | різнокольровий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | оцинкована сталь |
| Розмір упаковки | 120x27x40 |
| Серія | Swing & Glide |
| Упаковка | картонна коробка |