Intex 57539, надувний пліт зореліт
- Артикул:57539
- 0
- Довжина:147 см
- Ширина:127 см
- Інформація:Довжина 147 x 127см
- Вік дитини:від 3 років
- Виробник:Intex
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 147 см |
| Ширина | 127 см |
| Інформація | Довжина 147 x 127см |
| Вік дитини | від 3 років |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | Білий / помаранчевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | Water Gun Spaceship |
| Тип | дитячий надувний пліт |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |
| Упаковка | картонна коробка |