Intex 64132, надувне ліжко 191 x 99 x 42 см DELUXE PILLOW
- Артикул:64132
- 92
- Довжина:191 см
- Ширина:99 см
- Висота:42 см
- Інформація:(ДхШхВ) 191 x 99 x 42см
- Вага:5,5 кг
- Показати всі характеристики
Насос: вбудований електронасос
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
Насос: вбудований електронасос
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 99 см |
| Висота | 42 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 191 x 99 x 42см |
| Вага | 5,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Внутрішня система | Dura-Beam |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | сірий-синій |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Насос | вбудований електронасос |
| Серія | PLUS SERIES |
| Тип | надувне ліжко |
| Товщина матеріалу | 0,42/0,56 мм |
| Упаковка | картонна коробка |