Intex 64098, надувний матрац 191 x 71 x 11 см кемпінговий з підголовником, тканинний
- Артикул:64098
- 32
- Довжина:191 см
- Ширина:71 см
- Висота:11 см
- Інформація:(ДхШхВ) 191 x 71 x 11см
- Вага:1,5 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 71 см |
| Висота | 11 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 191 x 71 x 11см |
| Вага | 1,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Внутрішня система | Wave Beam |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | помаранчевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал | ПВХ з тканинним покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Розмір упаковки | 15x15x21 см |
| Серія | TPU CAMPING MAT |
| Тип | надувний матрац для кемпінгу |
| Упаковка | картонна коробка |