Intex 64097, надувний матрац 191 x 76 x 17 см кемпінговий, тканинний з USB-насосом
- Артикул:64097
- 19
- Довжина:191 см
- Ширина:76 см
- Висота:17 см
- Інформація:(ДхШхВ) 191 x 76 x 17см
- Вага:1,6 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 76 см |
| Висота | 17 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 191 x 76 x 17см |
| Вага | 1,6 кг |
| Виробник | Intex |
| Внутрішня система | Dura-Beam |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | зелений |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 176 кг |
| Матеріал | ПВХ з тканинним покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Розмір упаковки | 10-23-25 см |
| Серія | CAMPING MAT TENT |
| Тип | надувний матрац для кемпінгу |
| Упаковка | картонна коробка |