Bestway 69616bw, надувний матрас-каремат 198 x 71 x 6,5 см кемпінговий
- Артикул:69616bw
- 15
- Довжина:198 см
- Ширина:71 см
- Висота:6,5 см
- Інформація:(ДхШхВ) 198 x 71 x 6,5см
- Вага:1,1 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 198 см |
| Ширина | 71 см |
| Висота | 6,5 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 198 x 71 x 6,5см |
| Вага | 1,1 кг |
| Виробник | Bestway |
| Внутрішня система | I Beam |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | зелений |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | ПВХ з тканинним покриттям |
| Розмір упаковки | 23x10 см |
| Серія | WanderLite |
| Тип | надувний матрац для кемпінгу |
| Упаковка | картонна коробка |