Bestway 67277-blue, надувне крісло 191 x 97 x 64 см розкладне, блакитне
- Артикул:67277-blue
- 0
- Довжина:191 см
- Ширина:97 см
- Висота:64 см
- Інформація:(ДхШхВ) 191 x 97 x 64см
- Вага:3,1 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 97 см |
| Висота | 64 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 191 x 97 x 64см |
| Вага | 3,1 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | блакитний |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Розмір упаковки | 35x33x10 см |
| Серія | Multi-Max Air Couch |
| Тип | надувне крісло |
| Упаковка | картонна коробка |