Intex 10860m, Універсальний ремкомплект, різні латки 15x7,5см. 5шт
- Артикул:10860m
- 36
- Довжина:15 см
- Ширина:7,5 см
- Інформація:Довжина 15 x Ширина 7,5см
- Вага:100 г
- Вага упаковки:0,1 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 7,5 см |
| Інформація | Довжина 15 x Ширина 7,5см |
| Вага | 100 г |
| Вага упаковки | 0,1 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Клей | ні |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | 5 заплатки |
| Тип | латки для ремонту ПВХ |
| Упаковка | поліетиленовий пакет |
| Форма | прямокутні 5шт |