Intex 12446, тканина-чаша для каркасного басейну 732 x 366 x 132 см (intex 26366, 28362, 28366)
- Артикул:12446
- 0
- Довжина:732 см
- Ширина:366 см
- Висота:132 см
- Інформація:(ДхШхВ) 732 x 366 x 132см
- Виробник:Intex
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 732 см |
| Ширина | 366 см |
| Висота | 132 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 732 x 366 x 132см |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | сірий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 31800 л |
| Серія | POOL LINER (DRAIN VALVE CAP INCLUDED) |
| Упаковка | картонна коробка, 2 шт. |
| Форма | Прямокутний |