Intex 48473, дитячий надувний манеж-батут, жовтий
- Артикул:48473
- 0
- Довжина:117 см
- Ширина:117 см
- Висота:117 см
- Інформація:(ДхШхВ) 117 x 117 x 117см
- Вік дитини:від 6 місяців
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 117 см |
| Ширина | 117 см |
| Висота | 117 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 117 x 117 x 117см |
| Вік дитини | від 6 місяців |
| Вага | 3,4 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Розмір упаковки | 34x31x28 см |
| Тип | надувний батут-манеж |
| Упаковка | картонна коробка |