Bestway 51048, надувний дитячий басейн" Морське життя " 170х53 см
- Артикул:51048
- 1000
- Діаметр:170 см
- Висота:53 см
- Інформація:Діаметр 170 x висота 53см
- Вік дитини:6+ років
- Вага:3 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 170 см |
| Висота | 53 см |
| Інформація | Діаметр 170 x висота 53см |
| Вік дитини | 6+ років |
| Вага | 3 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | не надувне |
| Колір | блакитний |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 697 л |
| Серія | Тропічні фрукти |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |