Intex 58480, надувний дитячий басейн "Акваріум"
- Артикул:58480
- 27
- Діаметр:152 см
- Висота:56 см
- Інформація:Діаметр 152 x висота 56см
- Вік дитини:6+ років
- Вага:3,5 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 152 см |
| Висота | 56 см |
| Інформація | Діаметр 152 x висота 56см |
| Вік дитини | 6+ років |
| Вага | 3,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Колір | білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 318 л |
| Розмір упаковки | 37x27x4 см |
| Серія | Aquarium Pool |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |