Intex 57533, надувний пліт Лобстер, 213х137см
- Артикул:57533
- 0
- Довжина:213 см
- Ширина:137 см
- Інформація:Довжина 213 x Ширина 137см
- Вік дитини:від 3 років
- Вага:2 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 213 см |
| Ширина | 137 см |
| Інформація | Довжина 213 x Ширина 137см |
| Вік дитини | від 3 років |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | червоний |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | LOBSTER |
| Тип | надувний пліток для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Упаковка | картонна коробка |