Intex 58763, надувний пліт часточка Апельсина
- Артикул:58763
- 0
- Довжина:178 см
- Ширина:85 см
- Інформація:Довжина 178 x Ширина 85см
- Вага:1,2 кг
- Виробник:Intex
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 178 см |
| Ширина | 85 см |
| Інформація | Довжина 178 x Ширина 85см |
| Вага | 1,2 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | оранжевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | ORANGE SLICE MAT |
| Тип | надувний пліток для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,28 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | напівкруглий |