Intex 64444, надувне ліжко 191 x 99 x 51 см
- Артикул:64444
- 0
- Довжина:191 см
- Ширина:99 см
- Висота:51 см
- Інформація:(ДхШхВ) 191 x 99 x 51см
- Вага:8 кг
- Показати всі характеристики
Насос: вбудований електронасос
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
Насос: вбудований електронасос
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 99 см |
| Висота | 51 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 191 x 99 x 51см |
| Вага | 8 кг |
| Виробник | Intex |
| Внутрішня система | DURA-BEAM DELUXE SERIES |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | бежевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 126 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Насос | вбудований електронасос |
| Розмір упаковки | 37x45x19 см |
| Серія | Prime Comfort Elevated Airbed |
| Тип | надувне ліжко |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,53 мм |
| Упаковка | картонна коробка |