Intex 66552, надувний диван трансформер 224 x 203 x 66 см (Intex 68566)
- Артикул:66552
- 12
- Довжина:224 см
- Ширина:203 см
- Висота:66 см
- Інформація:(ДхШхВ) 224 x 203 x 66см
- Вага:8,9 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 224 см |
| Ширина | 203 см |
| Висота | 66 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 224 x 203 x 66см |
| Вага | 8,9 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | темно-сірий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Насос | купується окремо |
| Розмір упаковки | 23x37x46 см |
| Серія | PULL-OUT SOFA |
| Тип | розкладний диван-трансформер |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,52 мм |
| Упаковка | картонна коробка |