Maxland ms 2921-3-lux, Батут, 305см з сіткою і сходами
- Артикул:ms 2921-3-lux
- 0
- Діаметр:305 см
- Ширина:246 см
- Висота:180 см
- Інформація:Діаметр 305 x висота 180см
- Вага:45 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 305 см |
| Ширина | 246 см |
| Висота | 180 см |
| Інформація | Діаметр 305 x висота 180см |
| Вага | 45 кг |
| Виробник | Maxland |
| Гарантія | не предусмотрена |
| Колір | черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 175 кг |
| Матеріал | сталь, полипропилен, сетка |
| Розмір упаковки | 158x49x24 |
| Серія | Trampoline |
| Сходи | Есть |
| Упаковка | картонная коробка |