Bestway 43188, надувний пліт павине Перо, 189х79см
- Артикул:43188
- 7
- Довжина:189 см
- Ширина:79 см
- Інформація:Довжина 189 x Ширина 79см
- Виробник:Bestway
- Гарантія:не передбачена
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 189 см |
| Ширина | 79 см |
| Інформація | Довжина 189 x Ширина 79см |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | Peacock Feather |
| Тип | надувний пліток для плавання |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | овальний |