Повітряні насоси
Bestway 44038, надувний пліт піца, 188х130см. BestWay
- Артикул:44038
- 15
- Довжина:188 см
- Ширина:130 см
- Інформація:Довжина 188 x Ширина 130см
- Вага:1,7 кг
- Виробник:Bestway
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 188 см |
| Ширина | 130 см |
| Інформація | Довжина 188 x Ширина 130см |
| Вага | 1,7 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | різнобарв'я |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | Pizza Party Lounge |
| Тип | надувний пліток для плавання |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | трикутний |