Intex 59252, надувний круг Шина. 91см, від 9р
- Артикул:59252
- 69
- Діаметр:91 см
- Інформація:Діаметр 91см
- Вік дитини:від 9 років
- Виробник:Intex
- Гарантія:не передбачена
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 91 см |
| Інформація | Діаметр 91см |
| Вік дитини | від 9 років |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | чорний |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | GIANT TIRE |
| Тип | надувний круг для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,23 мм |
| Упаковка | картонна коробка |