Intex 56265, надувний круг надкушений Пончик, 94 см, від 9р
- Артикул:56265
- 54
- Діаметр:94 см
- Висота:23 см
- Інформація:Діаметр 94см
- Вік дитини:від 9 років
- Вага:0,5 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 94 см |
| Висота | 23 см |
| Інформація | Діаметр 94см |
| Вік дитини | від 9 років |
| Вага | 0,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | біло-рожевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | DONUT TUBE |
| Тип | надувний круг для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |