Intex 58802, надувний матрац для плавання
- Артикул:58802
- 5
- Довжина:160 см
- Ширина:75 см
- Інформація:Довжина 160 x Ширина 75см
- Вага:1,0 кг
- Вага упаковки:1,0 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 160 см |
| Ширина | 75 см |
| Інформація | Довжина 160 x Ширина 75см |
| Вага | 1,0 кг |
| Вага упаковки | 1,0 кг |
| Виробник | Intex |
| Внутрішня система | i-beam |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | бежевий з різнокольоровими смугами |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний ПВХ |
| Насос | купується окремо |
| Розмір | 160-85 см |
| Серія | King Kool Lounges |
| Тип | надувний матрац-крісло |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Упаковка | Коробка |