Intex 56274-gold, надувний круг прозорий, Золотистий, 107 см, від 9р
- Артикул:56274-gold
- 9
- Діаметр:107 см
- Інформація:Діаметр 107см
- Вік дитини:від 9 років
- Вага:0,9 кг
- Виробник:Intex
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 107 см |
| Інформація | Діаметр 107см |
| Вік дитини | від 9 років |
| Вага | 0,9 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | жовтий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | TRANSPARENT GLITTER TUBES |
| Тип | надувний круг для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |