Повітряні насоси
Intex 57555, надувний пліт 191 x 170 см. Морська Черепаха
- Артикул:57555
- 15
- Довжина:191 см
- Ширина:170 см
- Інформація:Довжина 191 x Ширина 170см
- Вік дитини:від 3 років
- Вага:2,1 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 170 см |
| Інформація | Довжина 191 x Ширина 170см |
| Вік дитини | від 3 років |
| Вага | 2,1 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | зелений |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | REALISTIC SEA TURTLE RIDE-ON |
| Тип | надувний пліток для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Упаковка | картонна коробка |