Intex 59661, Надувний жилет для плавання коралові рибки. 40x30см, 3-5р
- Артикул:59661
- 78
- Ширина:30 см
- Висота:41 см
- Інформація:Ширина 30 x висота 41см
- Вік дитини:від 3 до 5 років
- Вага:0,5 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Ширина | 30 см |
| Висота | 41 см |
| Інформація | Ширина 30 x висота 41см |
| Вік дитини | від 3 до 5 років |
| Вага | 0,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | оранжевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 18-23 кг |
| Матеріал | високоміцний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | TROPICAL BUDDIES |
| Тип | дитячий надувний жилет |
| Товщина матеріалу | 0,23 мм |
| Упаковка | картонна коробка |