Bestway 44039, надувний пліт Вишневий коктейль, 190х114см
- Артикул:44039
- 0
- Довжина:190 см
- Ширина:114 см
- Інформація:Довжина 190 x Ширина 114см
- Виробник:Bestway
- Гарантія:не передбачена
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 114 см |
| Інформація | Довжина 190 x Ширина 114см |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | бордовий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | Moonshine |
| Тип | надувний пліток для плавання |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | прямокутний |