Bestway 56401, каркасний басейн 221 x 150 x 43 см Steel Pro Frame Pool
- Артикул:56401
- 3
- Довжина:221 см
- Ширина:150 см
- Висота:43 см
- Інформація:(ДхШхВ) 221 x 150 x 43см
- Вага:11,5 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 221 см |
| Ширина | 150 см |
| Висота | 43 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 221 x 150 x 43см |
| Вага | 11,5 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Зливний клапан | Так |
| Каркас | сталеві труби |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 1200 л |
| Серія | Steel Pro Frame Pool |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Прямокутний |