Bestway 67121-blue, надувна подушка, синя
- Артикул:67121-blue
- 59
- Довжина:42 см
- Ширина:26 см
- Висота:10 см
- Інформація:Довжина 42 x Ширина 26см
- Вага:0,2 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 10 см |
| Інформація | Довжина 42 x Ширина 26см |
| Вага | 0,2 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Kитай |
| Матеріал | Водонепроникний вініл |
| Серія | Travel Pillow |
| Тип | надувна флокірована подушка |
| Упаковка | картонна коробка |