Bestway 69623bw, надувний матрас-каремат 198 x 63,5 x 10,8 см самонадувний
- Артикул:69623bw
- 5
- Довжина:198 см
- Ширина:63,5 см
- Висота:10,8 см
- Інформація:(ДхШхВ) 198 x 63,5 x 10,8см
- Вага:2,4 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 198 см |
| Ширина | 63,5 см |
| Висота | 10,8 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 198 x 63,5 x 10,8см |
| Вага | 2,4 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | бірюзовий |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал | полиэстер |
| Розмір упаковки | 26x66 см |
| Серія | COMFORTREK LUXE |
| Тип | надувний матрац для кемпінгу |
| Упаковка | картонна коробка |