Intex 10314, тканина-чаша 549 x 122 см для каркасного басейну (intex 28252/54952)
- Артикул:10314
- 0
- Діаметр:549 см
- Висота:122 см
- Інформація:Діаметр 549 x Висота 122см
- Вага:29,4 кг
- Виробник:Intex
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 549 см |
| Висота | 122 см |
| Інформація | Діаметр 549 x Висота 122см |
| Вага | 29,4 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | синій |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | тришаровий ПВХ: два шари ПВХ і шар скловолоконної сітки |
| Об'єм води | 24310 л |
| Упаковка | картонна коробка |