Intex 48474, Ігровий надувний манеж-батут "ігровий майданчик"
- Артикул:48474
- 0
- Діаметр:130 см
- Висота:104 см
- Інформація:Діаметр 130 x Висота 104см
- Вік дитини:від 6 місяців
- Вага:2,5 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 130 см |
| Висота | 104 см |
| Інформація | Діаметр 130 x Висота 104см |
| Вік дитини | від 6 місяців |
| Вага | 2,5 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Колір | зелений |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 35 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Розмір упаковки | 30,5x27,5x10,5 см |
| Тип | надувний ігровий центр |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Упаковка | картонна коробка |