Intex 56441, надувний дитячий басейн палаючий захід сонця
- Артикул:56441
- 24
- Діаметр:168 см
- Висота:41 см
- Інформація:Діаметр 168 x висота 41см
- Вік дитини:3+ років
- Виробник:Intex
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 168 см |
| Висота | 41 см |
| Інформація | Діаметр 168 x висота 41см |
| Вік дитини | 3+ років |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | не надувне |
| Колір | різнокольоровий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 617 л |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,23 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |