Intex 56643, надувні нарукавники Arm Bands. 3-6р
- Артикул:56643
- 0
- Довжина:20 см
- Ширина:15 см
- Інформація:Довжина 20 x Ширина 15см
- Вік дитини:від 3 до 6 років
- Вага:0,16 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 15 см |
| Інформація | Довжина 20 x Ширина 15см |
| Вік дитини | від 3 до 6 років |
| Вага | 0,16 кг |
| Вага упаковки | 0,16 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | жовтий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоміцний вініл |
| Насос | ручний, ножний, електричний |
| Серія | ROLL-UP ARM BANDSPOOL SCHOOL |
| Тип | надувні нарукавники для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |
| Упаковка | картонна коробка |