Intex 58772-dawn, надувний матрац для плавання. Рожевий Світанок, 178х84см
- Артикул:58772-dawn
- 0
- Довжина:178 см
- Ширина:84 см
- Інформація:Довжина 178 x Ширина 84см
- Вага:1,4 кг
- Виробник:Intex
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 178 см |
| Ширина | 84 см |
| Інформація | Довжина 178 x Ширина 84см |
| Вага | 1,4 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | рожевий |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний ПВХ |
| Насос | купується окремо |
| Серія | INSPIRATIONAL MAT |
| Тип | надувний Пляжний матрац |
| Товщина матеріалу | 0,28мм |
| Упаковка | поліетилен |