Intex 64484, надувне ліжко 191 x 137 x 46 см
- Артикул:64484
- 0
- Довжина:191 см
- Ширина:137 см
- Висота:46 см
- Інформація:(ДхШхВ) 191 x 137 x 46см
- Вага:10,3 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 191 см |
| Ширина | 137 см |
| Висота | 46 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 191 x 137 x 46см |
| Вага | 10,3 кг |
| Виробник | Intex |
| Внутрішня система | Dura-Beam PLUS |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | сірий |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 136 кг |
| Матеріал | ПВХ з велюровим покриттям |
| Насос | вбудований електронасос, клапан для механічних насосів |
| Серія | Prem Aire |
| Тип | надувне ліжко |
| Товщина матеріалу | 0,38/0,53 мм |
| Упаковка | картонна коробка |