Bestway 51043, надувний дитячий басейн " металік"
- Артикул:51043
- 0
- Діаметр:201 см
- Висота:53 см
- Інформація:Діаметр 201 x Висота 53см
- Вік дитини:6+ років
- Вага:4 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 201 см |
| Висота | 53 см |
| Інформація | Діаметр 201 x Висота 53см |
| Вік дитини | 6+ років |
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | не надувне |
| Доп. обладнання | Ремкомплект |
| Колір | Сіро-блакитний |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 937 л |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |