Bestway 51117, надувний дитячий басейн 157х46 см
- Артикул:51117
- 0
- Діаметр:157 см
- Висота:46 см
- Інформація:Діаметр 157 x Висота 46см
- Вік дитини:3+ лет
- Виробник:Bestway
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 157 см |
| Висота | 46 см |
| Інформація | Діаметр 157 x Висота 46см |
| Вік дитини | 3+ лет |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не предусмотрена |
| Дно | ненадувное |
| Колір | разноцветный |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | высококачественный винил |
| Насос | приобретается отдельно |
| Об'єм води | 522 л |
| Серія | Play Pool |
| Тип басейну | классический бассейн |
| Упаковка | картонная коробка |
| Форма | круглый |