Bestway 56283BW, каркасний дитячий басейн, 152х38см
- Артикул:56283BW
- 11
- Діаметр:152 см
- Висота:38 см
- Інформація:Діаметр 152 x висота 38см
- Виробник:Bestway
- Гарантія:не передбачена
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 152 см |
| Висота | 38 см |
| Інформація | Діаметр 152 x висота 38см |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | не надувне |
| Колір | блакитний |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 580 л |
| Розмір упаковки | 81,5х19,5х11,5 см |
| Серія | Splash and Play Frame |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | круглий |