Bestway 57265, надувний басейн 244x66 см
- Артикул:57265
- 0
- Діаметр:244 см
- Висота:66 см
- Інформація:Діаметр 244 x Висота 66см
- Вага:6,1 кг
- Виробник:Bestway
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Діаметр | 244 см |
| Висота | 66 см |
| Інформація | Діаметр 244 x Висота 66см |
| Вага | 6,1 кг |
| Виробник | Bestway |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | не надувне |
| Зливний клапан | Так |
| Колір | блакитний |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 2300 л |
| Розмір упаковки | 23x29,5x10 см |
| Серія | Fast Set |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | Круглий |