Intex 57172, каркасний дитячий басейн, 122х122х30см MINI FRAME POOL
- Артикул:57172
- 0
- Довжина:122 см
- Ширина:122 см
- Висота:30 см
- Інформація:(ДхШхВ) 122 x 122 x 30см
- Вік дитини:2+ років
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 122 см |
| Ширина | 122 см |
| Висота | 30 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 122 x 122 x 30см |
| Вік дитини | 2+ років |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | не надувне |
| Колір | зелений |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 340 л |
| Серія | STANDARD POOL SERIES |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,50 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | квадратний |