Intex 57403, надувний дитячий басейн 166x100x25 см блакитний
- Артикул:57403
- 39
- Довжина:166 см
- Ширина:100 см
- Висота:25 см
- Інформація:(ДхШхВ) 166 x 100 x 25см
- Вік дитини:2+ років
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 166 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 25 см |
| Інформація | (ДхШхВ) 166 x 100 x 25см |
| Вік дитини | 2+ років |
| Вага | 1,7 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Дно | надувне |
| Доп. обладнання | Ремонтный набор |
| Колір | блакитний |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Насос | купується окремо |
| Об'єм води | 128 л |
| Серія | RECTANGULAR POOL |
| Тип басейну | класичний басейн |
| Товщина матеріалу | 0,30 мм |
| Упаковка | картонна коробка |
| Форма | прямокутний |