Intex 57537-grey, надувний пліт літачок 132x130 см
- Артикул:57537-grey
- 0
- Довжина:132 см
- Ширина:130 см
- Інформація:Довжина 132 x Ширина 130см
- Вік дитини:від 3 років
- Вага:1 кг
- Показати всі характеристики
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
При оформленні замовлень до 14:00 відправимо товар в той же день. Є питання? Вкажіть в коментарях до замовлення!
Комплекти: Маски, трубки, ласти для плавання
Трубки для плавання та дайвінгу
Ласти для плавання
Маски та окуляри для плавання
Шапочки для плавання
Беруші та затискачі носа для плавання
Надувні круги, плотики та іграшки
Надувні нарукавники, жилети та м’ячі
Надувні шезлонги, матраці для пляжу
Пластикові кульки для сухих басейнів
Термо‑резервуари та плаваючі бари
| Довжина | 132 см |
| Ширина | 130 см |
| Інформація | Довжина 132 x Ширина 130см |
| Вік дитини | від 3 років |
| Вага | 1 кг |
| Виробник | Intex |
| Гарантія | не передбачена |
| Колір | сірий |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 40 кг |
| Матеріал | високоякісний вініл |
| Серія | WATER GUN PLANE RIDE-ONS |
| Тип | надувний пліток для плавання |
| Товщина матеріалу | 0,25 мм |